Doğum Günü Videosu Hazırlama

Doğum günü videosu hazırlama hizmeti sunan internet sitemiz bu özel anının için profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübeyi en son teknolojik yeniliklerle birleştirerek sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişiye özel doğum günü videosu hazırlamaktayız.

Firmamız bu video hizmetinde kendini ispatlamış ve yaptığı başarılı çalışmalarla adından sıklıkla söz ettirmiş bir prodüksiyon firmasıdır. Video kurgusundan montajına kadar her şey tam bir profesyonellik içerisinde hazırlanmaktadır.  Sevdiğinize sevginizi ve ona verdiğiniz değeri ve kendisinin özel olduğunu hissettirmek istiyorsanız doğru yerdeniz.

Profesyonel Günü Videosu Hazırlama

Sunduğumuz tüm doğum günü videosu hazırlama hizmetleri orijinaldir. Yani her videomuzda farklı konseptler ve içerikler kullanmaktayız. Videolarımızda kullandığımız tüm kişiler birebir halktan doğal kişilerdir. Yani videolarda söylenen tüm cümleler sizler için doğal bir şekilde söylenmektedir. Bu sayede hazırladığımız tüm doğum günü videolarında doğallık ve içtenlik görülmektedir. Bu sayede hazırladığımız videoların etkisi çok daha kuvvetli bir şekilde olmaktadır.

İnternet sitemiz ve iletişim numaralarımıza üzerinden bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren video hazırlıklarımıza başlamaktayız. Oldukça yoğun bir çalışma ve prodüksiyon sonucu istediğiniz tarihte hazırlamış olduğumuz video sizlere sunulmaktadır. Videolarımızın uzunlukları standart olmakla birlikte sizlerin istekleri doğrultusunda daha uzun video hizmetlerimizde bulunmaktadır.

-21%

Standart Paketler

Doğum Günü Videosu

950,00 
-17%
1.450,00 
-21%

Standart Paketler

Evlilik Teklifi Videosu

950,00 
-17%
1.450,00 
-17%
1.450,00 
-21%

Standart Paketler

Özür Dileme Videosu

950,00 
-17%
1.450,00 
-17%
1.450,00 
-21%

Standart Paketler

Sevdiğinize Video

950,00 
-21%

Standart Paketler

Yıldönümü Videosu

950,00 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Whatsapp Bilgi Hattı 7/24

 

× Bilgi al