Bu videolar asla amatör bir video çalışması değildir.

Sevdiklerinize video hazırlamak konusunda bizler yapacağımız profesyonel bir çalışma ile onda bu etkiyi uyandıracağımızı yaptığımız bir çok çalışma ile gördük. Yapacağımız bu video asla amatör bir video çalışması değildir. Profesyonel bir şekilde kurgulanmış composite çalışmalar ve effectler ile duygularınızı görsellikle buluşturacağımız bir produksiyon çalışmasıdır. Sizler de bu videolar tamamlandığında söylediklerimize hak verecek ve bunu sevdiğinize izletmenin sevincini hissedeceksiniz.

Bu videoyu ona nasıl izletebilirim?

Bu videoyu ona izletmenin etkin bir çok yolu vardır.

  • Size göndereceğimiz özel hediye kutusunda usb belleği ona verebilirsiniz.
  • Veya bu videoyu facebook gibi sosyal medyada yayınlayabilirsiniz.
  • Ona bu sürpriz videonun linkini mail olarak gönderebilirsiniz.
  • Veya gitmiş olduğunuz bir kafede TV’nin karşısına oturup oradaki yönetimden rica ederek ona bir sürpriz yapabilirsiniz.
  • Veya evinizde TV ye takarak hiç ummadığı bir anda onu şaşırtabilirsiniz.
Resim video gibi materyalleri nasıl ulaştıracağım?

Resim, video gibi materyalleri siparişinizi verdikten sonra dosya yükleme alanından gönderebileceğiniz gibi vereceğimiz mail adresiyle de bize ulaştırabilirsiniz. Bu resimler telefonunuzda ise whatsapp aracılığıyla da gönderebilirsiniz. Bu materyaller sadece bu video için kullanılacak proje tamamlandıktan sonra silinecektir.

Video bittikten sonra değişiklik mümkün müdür?

Bu video bittikten sonra bizler size gönderdiğimiz linkten videoyu indirip izlersiniz. Çıkarılmasını istediğiniz bir resim veya değiştirilmesini istediğiniz bir mesajı elbette değiştirebiliriz. Bizim için önemli olan sizin memnuniyetinizdir.

Sipariş verdikten ne zaman sonra video tamamlanır?

Sipariş verdikten sonra biz hemen çalışmalara başlıyacağız fakat resim ve video gibi materyaller tarafımıza en kısa zamanda ulaştırılmalıdır. Bu materyaller elimize geçtikten 3 iş günü içerisinde videonuzu tamamlıyoruz.

Video tamamlandığında nasıl elime geçer ?

Videonuz tamamlandığında dilerseniz Full HD formatında şık bir hediye kutusunda usb bellek içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz. Dilerseniz mailinize bu videoyu indirebileceğiniz bir link gönderiyoruz.

Niçin DVD olarak göndermiyorsunuz?

HD formatında hazırladığımız videoyu DVD olarak gönderdiğimizde videonun kalitesi çok düşecektir. Ayrıca DVD player ile oynatmak gerekeceği ve bu playerlar pek kullanılmadığı için en sağlıklı yol bu videonun bir usb bellek içinde olmasıdır. Dilerseniz bilgisayara aktarır, dilerseniz USB girişi olan bir televizyona takarak izletebilirsiniz.