Sevgilinize video yapmak mı istiyorsunuz?

Sevgilinize video sürprizi yaparak onu etkileyip, sonsuz sevginizi mükemmel bir şekilde dile getirecek ve onda silinmez izler bırakacaksınız.

Son zamanların en çok sevilen ve tutulan doğum günü videosu yaparak sevdiklerinizi bu özel günlerde mutlu edebilirsiniz. Sevdiklerinizin yanında olamasanız da bazı anlar vardır ki sizleri onlardan ayıran yollar olsa bile bu en mutlu günlerinde yanlarınızda her daim durabileceğinizi hediye videolar sayesinde gösterebilirsiniz. Sevenler sevdiğine sevdiklerini söylemek için özellikle seçmiş olduğu seni seviyorum videosu sayesinde büyük bir beğeni toplamayı başarmıştır.

Yakın zaman içerisinde çıkan sevgilinize hediye video adlı çalışmalar kısa süre içerisinde tutulan ve beğeni kazanılan hediye türü olmuştur. Site içerisinde yer alan kalpten kalbe video paketlerinden istediğiniz herhangi bir paketi seçerek bizlere detayları iletmeniz yeterli olacaktır. Sizler için tahsis edilecek olan video da belirttiğiniz konuşmalar farklı farklı kişiler tarafından gerçekleştirilerek en kısa zamanda tarafınıza teslimatı yapılacaktır.

Günümüzde önemli günlerde alınan hediyelerin büyük bir anlamı olmaktadır ve bu hediyeler uzun yıllar boyunca anılarak hediyeyi alan kişi tarafından önem arz etmektedir. Sizde kendinizi karşı taraftaki partnerinize karşı özel ve farklı olduğunuzu hissettirmek için satın alacağınız hediye video paketleri sayesinde sevginizi dile getirebilirsiniz.

Dile getirmekle kalmayıp sevgilinizle veya sevdiklerinizle aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz. Bunun gibi büyük bir imkan varken sizde sevdiklerinize hediye video hazırlamanızda fayda olacaktır.

-21%

Standart Paketler

Doğum Günü Videosu

950,00 
-17%
1.450,00 
-21%

Standart Paketler

Evlilik Teklifi Videosu

950,00 
-17%
1.450,00 
-17%
1.450,00 
-21%

Standart Paketler

Özür Dileme Videosu

950,00 
-17%
1.450,00 
-17%
1.450,00 
-21%

Standart Paketler

Sevdiğinize Video

950,00 
-21%

Standart Paketler

Yıldönümü Videosu

950,00 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Whatsapp Bilgi Hattı 7/24

 

× Bilgi al